Forumdieta.pl na Facebook

Co z nocnym podjadaniem ?

Co z nocnym podjadaniem ?

Postautor: Oktawia » 17 maja 2018, 17:34

Pewnie znajdzie się tutaj jakaś osoba która miała lub ma ten sam problem ;) Mianowicie, często budzę się w nocy z takim okropnym głodem, że musze zjeść bo nie zasnę. Zjem i mogę dalej spać. I nie chodzę spać głodna, więc nie mam pojęcia co może być powodem. Mam szybką przemianę materii, 160 cm wzrostu i ważę 47 kg. Czasem spadam z wagi do 45 kg lub tyję do 50 kg Ktoś coś ?
Oktawia

Re: Co z nocnym podjadaniem ?

Postautor: Werka90 » 13 cze 2018, 15:17

Nocne podjadanie, najgorsze w diecie.
Werka90

Postautor: Ethan82 » 24 lip 2018, 10:22

nie mam problemu z nocnym podjadaniem, ale... z wieczornym owszem. Wieczorem, kiedy siadam na kanapie czy w fotelu to zjadłbym konia z kopytami. Przez cały dzień moge nic nie jeść, ale wieczorem... ech. Nie wiem, jak z tym walczyć. Macie jakies pomysły dla mnie?
Ethan82

Postautor: konEWKA » 15 sie 2018, 18:30

Z tego co piszesz to właśnie świetna przemiana materii, nic tylko sie cieszyć. Jeśli to nocne podjadanie nie powoduje przybierania na masie to na moje oko nie ma się czym martwić, jedz ile możesz i poki możesz bo nie wykluczone ze kiedyś ta przemiana materii może zwolnić :)
konEWKA

Postautor: Marlenka » 27 sie 2018, 18:34

Ja czytalam, ze wieczorne i nocne podjadanie to mit jezeli chodzi o szkodliwosc, generalniechodzi o to aby w ciagu doby spozyc odpowiednia liczbe kalorii.
Dieta dietą, a to znacie https://vialise.pl?
Awatar użytkownika
Marlenka

Postautor: fisease » 05 wrz 2018, 14:56

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chodzi o wieczorne i nocne podjadanie to problemem nie jest kwestia nabierania na wadze itp., a raczej spokojnego i zdrowego snu. Żeby organizm mógł wypocząć, musi mieć możliwość to zrobić, nie skupiając się na żadnych innych aktywnościach. Trawienie jednak wymaga od niego sporo "uwagi". Dobrym sposobem może być zjedzenie obfitej kolacji 3h przed snem. Może wtedy minie potrzeba nocnego podjadania.
O naszym szczęściu nie decyduje to, co nam się przydarza, ale to, jak na to reagujemy.
Awatar użytkownika
fisease

Wróć do WYBÓR DIETY