Forumdieta.pl na Facebook

Dieta ratująca zdrowie

Dieta ratująca zdrowie

Postautor: sylwexa » 30 lip 2015, 14:25

Witam,
Od niedzieli jestem na diecie, mój organizm woła o pomoc, dlatego postanowiłam wziąć się za siebie. Trudno mi wybrać odpowiednią dietę bo właściwie powinnam wprowadzić 3 diety.

Powinnam zastosować się do wskazówek dietetyka u którego byłam na konsultacji i zwrócić szczególną uwagę na produkty na które nie mam tolerancji aby je unikać lub ograniczyć.

Powinnam też wprowadzić produkty które pomogą mi z moja silnie rozbestwiona anemią, jednakże część z tych produktów wyklucza nietolerancja.

Powinnam ograniczyć produkty które powodują odkładanie się mocznika we krwi, który jest niestety moim zmartwieniem. Nie jest to dieta jakaś drastyczna, ale ze względu na nietolerancję wykluczają się niektóre produkty wręcz automatycznie.

Jestem laikiem, jestem sama ale za to bardzo zdeterminowana.
Od niedzieli jej właściwie ryż, dzisiaj pochyliłam się nad tematem anemii i postanowiłam pić sok z pokrzywy.

Liczę na dobre słowo i wsparcie oraz przydatne pomysły.
sylwexa

Re: Dieta ratująca zdrowie

Postautor: MarzenkaH » 20 cze 2016, 16:46

Skoro byłaś już na konsultacji to dietetyk nie mógł ci od razu ułożyć odpowiednio rozpisanego planu jedzenia ?
MarzenkaH

Re: Dieta ratująca zdrowie

Postautor: nieatrakcyjna » 19 sie 2016, 13:56

Dietetyk powinien przy układaniu diety uwzględniać takie przeciwności jakie masz.... :shock:
Awatar użytkownika
nieatrakcyjna

Wróć do WYBÓR DIETY