Forumdieta.pl na Facebook

Ile Kalorii ma to co jemy?

Ile Kalorii ma to co jemy?

Postautor: nieatrakcyjna » 27 sie 2014, 12:38

cześć! Zastnawiałyście się czasem ile kalorii mają typowe produkty które jadamy każdego dnia? Ja już nie raz, zwykła mandarynka, banan, pomarańcza, kromka chleba i tak dalej... nie myślałyście, żeby zrobić tutaj taką liste? Było by fajnie... znalazłam kilka sama, być może komuś się przyda: http://www.biomedical.pl/dieta/zobacz-i ... z-385.html - piszę o tym bo jestem mega ostatnio zainteresowana dietą i tym co jadam... odkąd rzuciłam papierosy (taaak wielki sukces) to troszkę mi się przytyło i postanowiłam i tutaj jakoś się za siebvie wziąć i lepiej jeść, z tego powodu teraz chce wiedzieć ile dziennie kalorii przyjmuje, myślałam o diecie czekoladowej, żeby zrzucić jeszcze ze 2kg, a ta dieta podobnoe nie przekracza 1000 kalorii dziennie, ale tam są banany, płatki, mleko itp. Więc z tego też powodu chciałam zobaczyć ile kalorii ma to co jadam :) Interesują was takie tematy???
Awatar użytkownika
nieatrakcyjna

Re: Ile Kalorii ma to co jemy?

Postautor: FankaFajnegoUbranka » 31 sie 2014, 22:00

Witaj! Przede wszystkim gratki za rzucenie tego świństwa.
Co do kalorii to lepiej mniej drastycznie a skuteczniej redukowac kalorie- ale zapewne o tym wiesz. Hmmm nadmiar 2 kg to z mojego punktu niedużo, ale wiem, że i tyle może powodowac dyskomfort wiec trzymam kciukasy.
nie chudnie się od niejedzenia
Awatar użytkownika
FankaFajnegoUbranka

Re: Ile Kalorii ma to co jemy?

Postautor: calineczka » 11 lut 2015, 14:40

Gratulacje również ode mnie za rzucenie fajek (ciężka praca wymagająca sporej motywacji)
Możesz mi nakreślić mniej więcej o co chodzi z tą dietą czekoladową? O.o
calineczka

Wróć do ŻYWNOŚĆ