Forumdieta.pl na Facebook

Napoje gazowane

Napoje gazowane

Postautor: admin » 30 sty 2013, 17:20

cdn
Obrazek
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator

Re: Napoje gazowane

Postautor: Paula914 » 03 lut 2013, 13:48

Słyszałam, że napoje gazowane są bardzo niezdrowe przy wszelkich rodzajach diet. Dlatego lepiej pić zwykłą wodę :)
Awatar użytkownika
Paula914

Postautor: mala » 04 lut 2013, 22:03

wszelkie gazowane napoje są niezdrowe - zawierają mega dużo cukru- aż 8do 10 łyżeczek na szklankę, do tego barwniki i konserwanty- czyli same rarytasy jak widać- nie warto ich pic gdyż cukier mocno uzależnia a picie tak słodkich napojów może doprowadzić do czegoś w rodzaju " nałogu"( nie mam w tej chwili odpowiedniejszego słowa w swoich myślach). Jeśli macie ochotę na bąbelki warto siegnąć po gazowaną wodę mineralną.
Awatar użytkownika
mala

Postautor: WOMAN IN BLACK » 05 lut 2013, 10:19

Warto pamiętać, że również napoje niegazowane, herbaty mrożone z butelek i woda smakowa również zawierają mnóstwo cukru i lepiej się ich wystrzegać.
małymi kroczkami do wielkiego sukcesu!
Awatar użytkownika
WOMAN IN BLACK
Moderatorzy globalni
Moderatorzy globalni

Postautor: mala » 09 lut 2013, 11:34

spotkałam kilka osób które same twierdziły, że są uzależnione od Coli, więc może lepiej nie doprowadzić do takiej sytuacji...
Awatar użytkownika
mala

Postautor: pawciok » 15 lut 2013, 13:06

WOMAN IN BLACK pisze:Warto pamiętać, że również napoje niegazowane, herbaty mrożone z butelek i woda smakowa również zawierają mnóstwo cukru i lepiej się ich wystrzegać.

A w tych sztucznych herbatach w butelkach chyba jest najwięcej cukru. To nie dla mnie.
Awatar użytkownika
pawciok

Postautor: WOMAN IN BLACK » 15 lut 2013, 17:17

pawciok pisze:A w tych sztucznych herbatach w butelkach chyba jest najwięcej cukru. To nie dla mnie.

czyli fan gorzkiej herbaty??

a odnośnie tych herbat w butelkach to ostatnio słyszałam, że jest tam tyle chemii, że by można było to pić produkt musi leżakować pół roku, bo inaczej można się zatruć... nie wiem ile w tym prawdy , ale taka informacja obiła mi się o uszy- wie ktoś coś więcej na ten temat?
małymi kroczkami do wielkiego sukcesu!
Awatar użytkownika
WOMAN IN BLACK
Moderatorzy globalni
Moderatorzy globalni

Postautor: paolina1234 » 20 lut 2013, 14:43

Bardzo możliwe, że dobrze słyszałaś. W końcu skoro w nich jest tyle chemii to nigdy nic nie wiadomo ;)
Awatar użytkownika
paolina1234

Postautor: Hertia » 02 kwie 2013, 18:01

Nie żebym robił reklamę ale mój kolega jest uzależniony od Coli zaczął z tym walczyć i uzależnił się od czarnego frugo. Sprawa była by śmieszna gdyby nie to że zniszczył sobie szkliwo na zębach, a także osłabił układ kostny no i duży poziom cukru mu skoczył. Napoje gazowane są nie zdrowe dla żołądka gaz podrażnia żołądek i układ pokarmowy. Może się to skończyć wrzodami.
Ludzie poszukują specjalnych sposobów i diety aby schudnąć lub polepszyć swoje zdrowie. Często wybierają krótką dietę zamiast zmienić styl własnego wygodnego życia.
Awatar użytkownika
Hertia

Postautor: Msiolek » 07 kwie 2013, 18:17

Duże ilości cukru i wody, no i koncentrat smakowy. Sama chemia i to czego chcemy unikać wody smakowe mineralne też są syntetyczne i zawierają cukier. Dużo pije takiej wody i myślałem że to naprawdę cytryna a teraz wiem że cukier albo słodzik.
Wszystko elegancko wymyka się spod kontroli
Awatar użytkownika
Msiolek

Następna

Wróć do NAPOJE