Strona 1 z 1

Uczulenie na hybrydy

: 29 wrz 2017, 10:58
autor: achajka
Dziewczyny czy was tez uczulają lakiery hybrydowe ? kilka dni temu kosmetyczka zrobiła mi piękny czerwony kolor, użyła frezów do manicure, bazy, odzywki i dziś czuje takie dziwne klucie pod płytka, czy powinnam iść na ściągniecie paznokci ?

Re: hybrydy?

: 11 paź 2017, 12:38
autor: agnieszka
Uczulenie na hybrydy ma trochę inne objawy. Jak się obawiasz to możesz ściągnąć. Robię hybrydy od dwóch lat, tylko raz miałam uczulenie i nie tak ono wyglądało.

Re: hybrydy?

: 29 sty 2018, 14:26
autor: woman78
Uczulenie na hybrydy ma postać bardziej zapalenia, zaczerwienienia skórek wokół paznokci bądź występują przebarwienia płytki paznokcia.

Re: hybrydy?

: 17 maja 2018, 18:24
autor: Oktawia
Zdecydowanie powinnaś je zdjąć, może to być również powód słabości paznokcia, czy w lampie UV czułaś ból w paznokciu kiedy nastąpiło wiązanie ? ( zastyganie żelu w lampie )

Re: Uczulenie na hybrydy

: 21 lip 2018, 4:35
autor: konEWKA
Jak wspomniała przedmówczyni uczulenie na Hebrydy raczej objawia się zaczerwienieniem wałów paznokciowych. Podobne do opisanych dają objawy uczulenia na primer ale to powinnaś czuć to kłucie od początki nie po jakimś czasie ;/ hmmmm ja bym profilaktycznie poszła ściągnąć te pazurki bo jeśli dzieje się tam coś złego to wierz mi później dolegliwości bólowe w obrębie paznokcia mogą być bardzo nieznośne i uciążliwe :(