Strona 1 z 1

Dieta kapuściana

: 22 sty 2016, 1:16
autor: Doktor
Witam ponownie dzisiaj chciałbym przedstawić wam dietę kapuścianą.

Dieta kapuściana jest to nic innego jak dieta oczyszczająca, dzięki niej nasz żołądek odpocznie od różnego rodzaju niezdrowej żywności i będzie funkcjonowała na wolnych obrotach. Dzięki właściwością moczopędnym nasz organizm pozbędzie się wielu niepotrzebnych toksyn. Jeśli planujemy w przyszłości zrzucić parę zbędnych kilogramów stosując dietę odchudzającą, powinniśmy zacząć wystartować od diety kapuścianej, która jest idealna, jako wstęp do smukłej sylwetki.

To właśnie dzięki tej diecie poczujemy się młodsi, piękniejsi oraz nasza skóra nabierze cudownego blasku a twoi najbliżsi nie wyjdą z podziwu. Efekty będą widoczne już na samym początku po około 2 – 3 dniach i co najważniejsze nie musisz się głodzić. Natomiast końcowym efektem stosowania diety będą ujemne kilogramy (średnio 1 – 2kg).

Nie zapominajmy również o stosowaniu ziół podczas kuracji kapuścianej. Zioła mają działanie przyspieszające metabolizm, moczopędne, żółciopędne, lekko przeczyszczające.

Re: Dieta kapuściana

: 22 lip 2016, 11:05
autor: marszalekdominika
Byłam na tej diecie, szybko ale troszeczke trzeba sie namęczyć, kapusta pierwszego dnia smaczna, a pozniej zobaczycie same...

Re: Dieta kapuściana

: 12 sie 2016, 11:06
autor: tudziez
Absolutnie nie.

Re: Dieta kapuściana

: 21 sie 2016, 13:03
autor: tejkan
To najgorsza dieta :!: