Targi

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
Posty: 397
Rejestracja: 28 paź 2012, 21:04

Targi

Post autor: admin » 18 sty 2013, 17:28

Tu pojawią się informacje o różnych targach medycyny naturalnej, spotkań z dietetykami i inne. Chcesz, aby Twoje ogłoszenie się tu pojawiło - proszę pisać na pw, ponieważ przed pojawieniem się muszą zostać zweryfikowane.
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
Posty: 397
Rejestracja: 28 paź 2012, 21:04

Re: Targi

Post autor: admin » 29 wrz 2014, 14:49

Już po raz 7 jesień w Łodzi będzie EKO

Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD coraz bliżej

Od 3 do 5 października 2014 odbędzie się VII edycja Targów Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD 2014. Jest to najważniejsze wydarzenie branży eko żywności w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Impreza obfituje w bogatą ofertę wystawienniczą. Towarzyszy jej również ciekawy program imprez towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko.

Targi dedykowane są bioproduktom, ekożywności oraz produktom regionalnym i tradycyjnym. Każdego roku w imprezie uczestniczy blisko 300 wystawców i 12 tysięcy zwiedzających. NATURA FOOD to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami branży ekoproduktów i wysokiej jakości żywności niskoprzetworzonej z różnych regionów Polski i z zagranicy.

Targom towarzyszyć będzie szereg spotkań i konferencji branżowych, w tym: Akademia Biokuriera, BIObiznes Forum, I Forum EKObranży, oraz konferencja IFOAM nt. perspektyw rozwoju i promocji rolnictwa ekologicznego w UE. Program targów obfituje również w sympozja i prelekcje dotyczące branży naturalnej żywności, zdrowego stylu życia oraz pokazy kulinarne i degustacje. Zapraszamy do Strefy FOOD TRACK cullinary show, Atelier Smaku, Strefy Miłośników Kawy oraz na prelekcje dotyczące ważnych aspektów życia w stylu eko - „Zdrowy Styl Życia a Szczepienia” oraz „Wolne od GMO? Chce wiedzieć”. Targi to również możliwość udziału w ciekawych konkursach: Złoty Medal NATURA FOOD 2014, Tygiel Smaków, Tradycyjne Smaki Regionu.

Równolegle z NATURA FOOD odbędą się III Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO, gdzie jednym z gości będzie „zakręcona” wielbicielka stylu eko, ceniona wokalistka Reni Jusis, która poprowadzi warsztaty pn. „Ekologicznie = ekonomicznie, czyli 10 pomysłów na oszczędne i naturalne rozwiązania na co dzień”
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
Posty: 397
Rejestracja: 28 paź 2012, 21:04

Re: Targi

Post autor: admin » 02 lut 2015, 1:45

8 -ego lutego 2015 na ulicy Wilczej 58 a w Warszawie odbędą się Smaczne Targi od godziny 12-18-stej . Wstęp jest wolny .

Promowane będą produkty bezglutenowe. Będzie informacja o tym, który produkt zawiera jego śladowe ilości lub czy jest go pozbawiony w 100% . Patronat nad wydarzeniem obejmuje Where'sTheFood? Warto przyjść wcześniej, aby degustować potrawy z różnych stron świata.

Jeśli organizujecie wydarzenia związane z zdrowiem ( targi ekologiczne, warsztaty, spotkania edukacyjne lub inne ) możecie do mnie pisać z wyprzedzeniem, a zostaną tu opublikowane. admin małpa forumdieta pl spam będzie blokowany

W planach :

Bezglutenowe pierogi oraz pieczywo,
hummus w wielu odmianach smakowych
jaglane praliny, ciasta bez glutenu
wędliny bezglutenowe
Zablokowany