Dieta Szangri-La

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
Posty: 397
Rejestracja: 28 paź 2012, 21:04

Dieta Szangri-La

Post autor: admin » 28 lut 2014, 9:57

Mam skojarzenie Nie jedz z gri-La :roll: ale oczywiście podejdziemy do niej poważnie i opiszemy co i jak
Awatar użytkownika
Natalia9568
V.I.P
V.I.P
Posty: 177
Rejestracja: 11 lut 2014, 14:31

Re: Dieta Szangri-La

Post autor: Natalia9568 » 13 mar 2014, 14:31

Dieta Shangri-La - zasady. Na czym polega dieta Szangri-La?
Podstawową zasadą diety Szangri-La jest przyjmowanie codziennie od 200 do 400 dodatkowych kalorii, pochodzących z wody z kilkoma (2-3) łyżkami rozpuszczonego cukru albo z 1-2 łyżek oliwy z oliwek lub innego bezsmakowego oleju jadalnego, np. oleju rzepakowego. Bezsmakowe jedzenie jest kluczem do szczupłej sylwetki, ponieważ hamuje apetyt, a co za tym idzie - przyśpiesza proces odchudzania. Jak przekonuje dr Roberts, im jedzenie bardziej smakuje, im bardziej bogaty ma smak, tym jest bardziej tuczące, ponieważ pobudza apetyt.

Wodę z cukrem lub oleje należy przyjmować na godzinę przed każdym głównym posiłkiem, czyli średnio 3 razy dziennie. Jeśli będą spożywane w trakcie jedzenia, staną się dodatkowymi kaloriami. Należy je przyjmować w małych porcjach - zbyt duże ilości mogą być przyczyną mdłości.

Do przyrządzenia wody z cukrem najlepiej użyć sacharozy, czyli zwyczajnego cukru, lub fruktozy. Nie należy dodawać żadnych soków - nawet z cytryny. Niedopuszczalne jest również stosowanie słodzików (nawet stewii) czy cukru brązowego. Cukier należy rozpuścić w zimnej lub w ciepłej wodzie (jej ilość nie ma znaczenia).

Dieta Shangri-La - jadłospis. Co można jeść na diecie Szangri-La?
Włączenie do jadłospisu wody z cukrem lub oleju to jedyna zmiana w dotychczasowym sposobie żywienia. Nie trzeba ograniczać dotychczasowego menu i liczyć kalorii. Dzięki wodzie z cukrem lub bezsmakowej oliwie osoba będąca na diecie staje się dużo mniej głodna i szybciej czuje się nasycona, a co za tym idzie - zjada mniejsze porcje i chudnie.

Dieta Shangri-La - czy jest skuteczna? Ile można na niej schudnąć?
Dr Robert przetestował dietę na sobie. Jak przekonuje, dzięki regularnemu piciu wody z cukrem i bezsmakowej oliwy, do razu stracił apetyt i jadł tylko jeden posiłek co drugi dzień. W ten sposób w ciągu 3 miesięcy stracił ok. 15 kg.
ODPOWIEDZ