Dieta Tropikalna

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
Posty: 397
Rejestracja: 28 paź 2012, 21:04

Dieta Tropikalna

Post autor: admin » 28 lut 2014, 9:59

Brzmi egzotycznie w naszych warunkach, ale z drugiej strony warto się jej przyjrzeć.
Awatar użytkownika
Natalia9568
V.I.P
V.I.P
Posty: 177
Rejestracja: 11 lut 2014, 14:31

Re: Dieta Tropikalna

Post autor: Natalia9568 » 13 mar 2014, 14:32

Dieta składająca się z owoców tropikalnych jest idealnym pomysłem na całkiem nowy schemat odchudzania. Warto korzystać z różnych źródeł, możliwości zakupu warzyw i owoców. Współczesne markety, małe sklepy z żywnością, oferują klientom całą gamę różnorakich rodzajów owoców. Często zdarza się, że nie mamy pojęcia, jak i z czym można jeść owoce tropikalne, dlatego ich regularne spożywanie jest ignorowane. Jest to błędem, ponieważ są one prawdziwą składnicą potrzebnych składników, witamin i mikroelementów ważnych dla naszego prawidłowego rozwoju.

Dieta jest bardzo smaczna, a w dodatku zawiera prawdziwe bogactwo witamin i minerałów. Tego typu dieta może wymaga od nas trochę wysiłku z tego względu ze musimy latać po sklepach w poszukiwaniu owoców, jednak trud powinien się opłacić.

Ten schemat żywienia powinno się stosować od 7 do 21 dni. Osoby z niej korzystające powinny bez większych problemów zrzucić do 1,5 kg w tydzień. Zaletą tej diety jest fakt ze można ją powtarzać w odstępach, co najmniej dwóch miesięcy. Dieta z owoców tropikalnych może być stosowana przez wszystkie zdrowe, dorosłe osoby. Nastolatki powinny z reguły unikać diet z tego względu, że źle mogą wpłynąć na ich późniejszy rozwój. Nie powinni jej stosować przede wszystkim osoby z alergią na cytrusy, kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także dzieci. Dieta jest szczególnie bogata w witaminy A, C, E, błonnik i potas. Wskazane jadłospisy dostarczają dziennie około 1000 kalorii.
ODPOWIEDZ