Programy dla dietyków - lista zamknięta z prezentacją

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
Posty: 397
Rejestracja: 28 paź 2012, 21:04

Programy dla dietyków - lista zamknięta z prezentacją

Post autor: admin » 04 sty 2017, 23:00

Lista programów dla dietetyków / czek bez możliwości prowadzenia dyskusji w postach - do tego służy inny bliźniaczy temat. Komentując proszę wymienić program, który oceniacie. Obecna tu lista będzie prezentowana losowo, więc kolejność nie ma tu większego znaczenia.

1) PC OPTYMAL - jest szczególnie przydatny w dietach, w których jest położony nacisk na ograniczenie spożycia któregoś składnika np. w takich dietach jak dieta optymalna, dieta Lutza, dieta Dukana, dieta Atkinsa, dieta cukrzycowa a także w dietach w których ważny jest procentowy udział energetyczny z białka, tłuszczy i węglowodanów np. dieta na masę ciała, dieta Zone. Program liczy kalorie, więc jest niezbędny w dietach niskokalorycznych np. dieta Kopenhaska. Można w bazie zapisać posiłki z podziałem na śniadanie, obiad, kolacja etc. Posiada moduł książka kucharska, dzięki któremu można komponować posiłki.

link do strony producenta : http://www.optymal.mafdesign.pl/

W mojej ocenie brak wyraźnej informacji, jakie są obsługiwane systemy operacyjne. Zakładka serwis nie działa u mnie poprawnie - być może wymagane jest logowanie na stronie sprzedawcy programu. Zakładka kontakt powinna zawierać pełne dane, a nie tylko możliwość wysłania zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Link do prezentacji programu

https://www.youtube.com/v/7yiO2WZVBT0?hl=pl&fs=1
https://www.youtube.com/watch?v=488JDC0Ku7s
Zablokowany